LOGO_EDIT1

אקסטרים שטח עולמי

טיולי שטח לזוגות קבוצות ומשפחות

חייגו אליי
כנסו לאינסטגרם
שלחו מייל
לטיולי קלאב קאר לחצו כאן
למסלולי שטח - לחצו כאן
גיפט קארד לימי הולדת - לחצו כאן

  אודות אקסטרים שטח עולמי 

בשנת 2001 החליטה משפחת עולמי ,דור שלישי למשפחת חוואים ואוהבי שטח  ופעילויות אקסטרים, להשתמש בידע המקצועי שצברה במהלך השנים ולהקים בעזרתו את פסגת החוויות וההנאה של הצפון, זהו ללא כל ספק המרכז הגדול בצפון לטיולי שטח.

חוות אקסטרים שטח עולמי נמצאת במושבה מגדל הצופה אל הכנרת, הרכסים והעמק הסמוכים, מובילה בתחום טיולי השטח האתגריים. אצלנו בחוות האקסטרים, תוכלו להינות ממגוון רב של אטרקציות שטח המתאימות ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות שמחפשות ימי כיף וגיבוש ברמה גבוהה ואחרת!!

כלל עובדי החברה הינם בעלי ניסיון רב שנים בתחום השטח האתגרי ומחזיקים בידע רב בתחום הנהיגה האתגרית.

אקסטרים שטח עולמי מפעילה מידי יום, כ-150 משתתפים בכל מסלול אתגרי. אנו מחזיקים בכלי שטח מתקדמים וחדישים בעלי מערכות שמע נגד מים שהותקנו במיוחד לשיפור חווית הנסיעה. החברה בראש ובראשונה דואגת לבטיחותכם ומחזיקה בכל הרישיונות, ביטוחים וקצין בטיחות כחוק. 

אצלנו אתם יכולים למצוא את כל מגוון טיולי השטח שאפשר להציע, ישנם כחמישה מסלולים לבחירה ברמות קושי ואורכי מסלול שונים, למעשה, כל מסלול מציע אטרקציות שונות כך שתוכלו לבחור מסלולים אשר מכניסים אתכם ללב ליבם של מוקדי הטבע המדהימים שיש למדינתנו להציע, הכוללים מפלי מים, נחלים, אגמים, מצפה המביט 180 מעלות לחרמון, כנרת וגולן וכמובן שטח אתגרי בכל עונות השנה!

~ חדש חדש! ~

~ טיולי קלאב קאר ~

רכב שטח

~ גלריית תמונות ~

Previous slide
Next slide

~ מסלולי טיולי שטח ~

איזי ריידר 
אקסטרים שטח עולמי

מסלול - "אל המעיין"

טרם יציאה לשטח נמלא טפסים, נעבור תדרוך ויאללה מתחילים בחווית שטח אקסטרימית חדשה.
נסיעה באיזיריידר רכב השטח החשמלי הייחודי והחדשני לנסיעה בעמידה ו/או ישיבה היוצר קטגוריה חדשה בתחום האקסטרים שאין שני לה.
לאחר התדרוך נצא ממתחם השטח בנסיעה בטוחה בשבילי עפר ומעברי בקר, נהנה מהנוף הפסטורלי ומאוויר ההרים, נעבור דרך נחל עמוד אל עמק גינוסר אל עבר מטעי הבננות, אשכוליות והמנגו - אווירה טרופית בנסיעה ייחודית, נמשיך למפעל הבננות אשר הוקם בשנת 1926 ע"י קיבוץ גינוסר, מפעל זה מפיץ את כל הפירות של האיזור עד לסופר הקהילתי.
נעצור להפסקת קפה ומשם נמשיל "אל המעיין" נגיע לנביעת מים שזורמת כל השנה, נעבור בפארק המעיין דרך שביליו ונעצור לשחיה והשתכשכות במים ולאחר מכן נחזור למתחם האקסטרים.
אורך המסלול כ60-90 דקות

מסלול מס' 1 - כנרת

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים , נבחר את רכבי השטח (רייזרים ,תומקארים) ויאללה מתחילים ליהנות! לאחר תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח, ניסע "ממעיין-נון" בנסיעה בטוחה בשבילי עפר ובמעברי בקר, נהנה מהנוף הפסטורלי מסביב ומאוויר הרים, נעבור דרך "נחל עמוד" אל עמק-גינוסר ומשם נמשיך דרך מטעי האשכוליות ופרדסי התפוזים אל מטעי הבננות - אווירה טרופית שאין דומה לה! נעלה ב - "שביל הנחש" המפותל שיוביל אותנו אל נקודת תצפית על רכס ההר עם נוף מדהים שבה נצלם תמונה קבוצתית. המקום נקרא "מצפה אירע"!! נמשיך את הטיול לעבר וואדי עמוד דרך ירידות תלולות ומפותלות נרד מהמצפה אל "פסגת –זאב" בסמוך לשביל המוביל ל"וואדי-עמוד" ונתחבר ל"שביל חוצה ישראל" חזרה לחוות "אקסטרים שטח עולמי".
אורך המסלול כ- 60 עד 75 דקות

מסלול מס' 2 "מערת הגולגולות"

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים , נבחר את רכבי השטח (רייזרים ,תומקארים) ויאללה מתחילים להנות! לאחר תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח, נצא מהחווה בנסיעה לבקעת הגינוסר דרך מטעי הבננות והליצ'י, נעבור על שבילי כורכר לעבר "שביל הנחש" דרך מטעי המנגו, נגיע למצפה "אירע" "והאגם הנעלם", שם נוכל להינות מנוף עוצר נשימה של הרי הגולן למרגלות הארבל והכנרת. נצטלם תמונה קבוצתית, נעביר חוויות ונמשיך לחלק האתגרי..... ניסע למצפה זאב על צלע ההר, שם נרד דרך שתי ירידות תלולות ומשם נגיע ל"ואד'י עמוד" "ומערת הגולגולות" אתר היסטורי אשר נמצא בתוך קניון. נעצור באתר ונעשה הפסקת שתייה חמה קפה/תה בטעמים ועוגיות, נקבל הסבר על המקום המרהיב ביופיו ועוצמתו. נתחבר לשביל חוצה ישראל דרך מטעי הבננות ונחזור חזרה לחוות "אקסטרים שטח עולמי". אורך המסלול : כ -80 עד 100 דקות

מסלול מס' 3 - "צופה כנרת"

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים, נבחר את רכבי השטח (רייזרים\תומקארים) ויאללה מתחילים ליהנות! לאחר תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח, נצא מהחווה וניסע "ממעין-נון" בשבילי עפר ובמעברי בקר, נהנה מהנוף הפסטורלי מסביב ומאוויר הרים, נעבור דרך "נחל עמוד" אל עמק-גינוסר, משם ממשיכים דרך מטעי האשכוליות ופרדסי התפוזים אל מטעי הבננות - אווירה טרופית שאין דומה לה!! נעלה בשביל מפותל הנקרא "שביל הנחש" שיוביל אותנו אל נקודת מצפה על רכס ההר עם נוף מדהים, שם נצטלם תמונה קבוצתית. תזכרו את השם "מצפה אירע"!!.....נעביר חוויות, נהנה ונמשיך.....דרך ירידות תלולות ומפותלות נרד מהמצפה אל "פסגת –זאב" , מסלול אתגרי בסמוך לשביל המוביל ל"וואדי-עמוד" שם נוכל לצפות בעמוד אבן הטבעי הנוצר מהמים ו"מערת הגולגולות". משם, נתחבר ל"שביל חוצה ישראל" נחצה בתוך הוואדי משם נוכל לצפות בהרי צפת והר החרמון, נהנה מנסיעה רציפה ואתגרית בתוך מעבר במנרה שתוביל אותנו לכנרת שם נוכל להנות ממי הכנרת ועצירה להתרעננות ושחייה בחוף מוכרז. במהלך ההפסקה בכינרת יוגשו למשתתפים אבטיח, מלון, קרטיבים בטעמים, קפה ותה בהגשה ושתייה קרה ומצננת ..לאחר מכן ניסע חזרה אל חוות "אקסטרים שטח עולמי". אורך המסלול : כ- 100 עד 130 דקות

מסלול מס' 4 – " שביל לגבעה"

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים, נבחר את רכבי השטח (רייזרים\תומקארים) ויאללה מתחילים ליהנות! לאחר תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח, נצא מהחווה לכיוון בקעת הגינוסר דרך מטעי הבננות והליצ'י, נעבור על שבילי כורכר לעבר "שביל הנחש" דרך מטעי המנגו נגיע למצפה "אירע" "והאגם הנעלם", שם נוכל להינות מנוף עוצר נשימה של הרי הגולן למרגלות הארבל והכנרת. נצטלם תמונה קבוצתית ונעביר חווית. נמשיך לחלק האתגרי.....ניסע למצפה זאב על צלע ההר שם נרד דרך שתי ירידות תלולות ומשם נגיע ל"ואד'י עמוד" ו-"מערת הגולגולות", אתר היסטורי אשר נמצא בתוך קניון. נעשה הפסקה קטנה להתרעננות של שתייה קרה ונמשיך את המסלול, נתחבר לשביל חוצה ישראל דרך מטעי הבננות ומשם דרך שביל ישראל עד לחופי הכנרת נעצור לשחיית התרעננות ונתפנק באבטיח, מלון וקרטיבים בטעמים, יוגשו שתייה קרה קפה ועוגיות כיד המלך, משם נעלה עליה ל"שביל הגבעה" שמתחיל בכנרת עד למושב "מעין עין כחל" שכיום מוכר כמושב כחל הנמצא דרומית-מערבית לצומת עמיעד, בגובה 140 מטרים מעל פני הים על גבול הגליל עליון. המקום בו שוכן המושב כונה כך מאחר והאגדה מספרת שאוצרות בית המקדש הוסתרו במעין כחל. משם יורדים על שביל שצופה על כל הכנרת ורמת הגולן עד חזרה לחוות "אקסטרים שטח עולמי".
אורך המסלול: כ- 120 עד 180 דקות

מסלול מספר 5 – "המפל הנסתר"
( בהתאם לעונה )

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים, נבחר את רכבי השטח (רייזרים\תומקארים) ויאללה מתחילים ליהנות! לאחר תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח, נצא מהחווה למסלול שכולל שילוב מסלולים של מסלול "כנרת שלי" ו- "שביל לגבעה". נתחבר ל"שביל חוצה ישראל", משם נעבור במנהרה בשבילי עפר עד ל"מפל הנסתר" הנמצא ב"טבחה". נחנה את כלי השטח ונרד במדרגות הכנסייה עד לקו המים, נתפנק באבטיח, מלון,קרטיבים בטעמים ושתייה חמה וקרה כיד המלך, לאחר השחייה, נמשיך בנסיעה חזרה לחוות "אקסטרים שטח עולמי".
אורך המסלול: כ- 180 עד 200 דקות

מסלול משולב – ג'יפים ורייזרים

נתחיל בבדיקת רישיונות נהיגה ומילוי טפסים, נבחר את רכבי השטח (רייזרים\תומקארים) ויאללה מתחילים ליהנות! הקבוצה תתחלק לשתי קבוצות, קבוצה ראשונה תעלה לג'יפים עם מדריכים מוסמכים שידעו לעשות את הכיף וההנאה, הג'יפים פתוחים או ממוזגים ומפוארים. קבוצה שנייה תעבור תדרוך על נסיעה בטוחה בשטח ונתחיל בטיול רייזרים בנהיגה עצמית. הקבוצות יצאו לשני מסלולים שונים בקצבים שונים ויפגשו בנקודת מפגש אמצעית - שמה, יוכלו לחלוק חווית ולהתחלף באטרקציות. ננציח את הרגע בתמונה קבוצתית מול הנוף של בקעת גינוסר, הרי רמת הגולן והכנרת הכחולה באמצע. נחבר את מערכות השמע ונתחיל בנסיעה לכיוון כל השטחים של גינוסר, חוקוק, "שביל הנחש" ו"מצפה אירע". נתחבר ל"שביל חוצה ישראל" חזרה לחוות "אקסטרים שטח עולמי".

אופניים

טיול עצמאי באופניים מסלול "אל המעיין" אוהבים את האקסטרים? את התחושה שהגוף מתמלא אדרנלין, הרוח מכה על הפנים ואתם נהנים מנופים מרהיבים? כי לנו יש את האטרקציה הטובה ביותר בשבילכם ,אם אתם האנשים שאוהבים לשלב את הספורט יחד עם הטבע. זה הזמן לשים את התרמיל על הגב, לוודא שיש בו גם פק"ל קפה ולצאת לדרך טרם יציאה לשטח נמלא טפסים, נעבור תדרוך, נלבש ציוד מיגון, ותקבלו את מפת המסלול ויאללה מתחילים בחוויית שטח אקסטרימית. נסיעה באופני הרים מקצועיות והחדישות ביותר, תייצאו ממתחם השטח ברכיבה בטוחה בשבילי עפר ומעברי בקר, תהנו מהנוף הפסטורלי ומאוויר ההרים, תעברו דרך נחל עמוד אל עמק גינוסר אל עבר מטעי הבננות, אשכוליות והמנגו - אווירה טרופית ברכיבה ייחודית, תמשיכו למפעל הבננות אשר הוקם בשנת 1926 ע"י קיבוץ גינוסר, מפעל זה מפיץ את כל הפירות של האזור עד לסופר הקהילתי. תעצרו להפסקת קפה ומשם תמשיכו "אל המעיין", שם תגיעו לנביעת מים שזורמת כל השנה, תעברו ברכיבה בפארק המעיין דרך שביליו ותעצרו לשחייה השתכשכות במים ולאחר מכן תחזרו למתחם האקסטרים. אופניים מגיל 8 רוכב אחד על כלי אמצעי בטיחות: יש קסדות ומגני ידיים ורגליים יש לתאם מראש כדי להבטיח זמינות אופניים. הטיול הוא טיול עם מפה עצמאי ! ללא מינימום משתתפים בהתאם לזמינות. ** ניתן לשלב טיול אופניים עם טיול קלאב קאר וטיול איזי ריידר

לקוחות ממליצים עלינו:

~ שעות  וימי פעילות אקסטרים שטח עולמי ~

ימים א'-ו' בין השעות 09:00 ועד השעה 17:00
מסלולי ספיישל החל מהשעה 18:00

בתיאום מראש 

סגור בשבת

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

להעברת הכרטיס למכשירכם

סרקו אותי

qr_extreme

שיתוף הכרטיס ברשתות החברתיות

העברה מהירה של הכרטיס באמצעות מספר טלפון

כרטיס זה נבנה ע"י מערכת

2023 © כל הזכויות שמורות

חדש חדש חדש!!!

במחלקת החשמלאים שלנו

איזיריידר או קלאבר קאר

למה לבחור כשאפשר לשלב?