לוגו לב ארי מרכז לשיאצו ורפואה משלימה

רות מרגולין

אימון הוליסטי | שיאצו | רפלקסולוגיה | NLP

מרכז לשיאצו ורפואה משלימה
שלחו מייל
חייגו אליי
וואטסאפ
פייסבוק
כנסו לאתר
תחומי טיפול
כאן יש מקום לאיזון
תמונה של אישה

רות מרגולין

נעים מאד – שמי רות לב ארי. בעלת מרכז לב ארי לרפואה משלימה, המשלבת אלמנטים ממזרח ומערב: מהרפואה הסינית, תוך דגש על שיאצו ורפלקסולוגיה, זאת בשילוב אימון הוליסטי המבוסס על NLP, למציאת איזון בחיים המטלטלים והמפתיעים של ימינו. כל הטיפולים נעשים בסביבה טיפולית נעימה, באווירה רגועה ונינוחה, כאשר הקליניקה מעוצבת בסגנון הפאנגשווי , מה שמעניק לקליניקה את צביונה הייחודי והמיוחד.
מרכז לב ארי נותן מענה מקיף לקהל לקוחות רחב: החל מאנשי קריירה, נשים בהריון ולאחר לידה, חולים בעלי בעיות כרוניות, אנשים בגיל המעבר ואף מבוגרים יותר. אני כאן בשבילך כדי לפנות לך זמן איכות עם היקרים לך, להקל על מצוקות וכאבים ולהוסיף לך עוד טיפת שלווה לחיים.

שיאצו

שיאצו הוא טיפול במגע שמקורו ביפן, אך מתבסס על עקרונות הרפואה הסינית.  לפי הרפואה הסינית, אנרגיית החיים (הצ'י) זורמת דרך מרידיאנים, שהם ערוצים קבועים לאורך ולרוחב הגוף. במצב בריא האנרגיה זורמת באופן משוחרר, אולם כשיש חסר באנרגיה, הדבר מתבטא בחוסר איזון גופני שמתורגם בכאב או חולי במערכות השרירים, העצבים והמערכות הפנימיות, וכך גם בכל הקשור למצבים רגשיים לא מאוזנים. הטיפול נעשה באמצעות לחיצות, ניענוע ומתיחות בנקודות לאורך המרידיאנים, המשחררים חומרים כימיים נוגדי דלקות וכאב, מביאים לתהליך של ריפוי עצמי ונינוחות. ע"פ גישה זו האדם בנוי כמכלול של גוף ונפש המשפיעים זה על זה ולכן מטרת הטיפול היא לטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום.
צמחים רפואיים

פרחי באך

תמציות פרחי באך עוזרות לטהר את הגוף מרעלים, לסלק רגשות שליליים ועוזרות לשנות ולשחרר תקיעות מנטאלית אשר משפיעה על התנהגותו ועל אופיו של האדם. התמציות מסייעות להתמודדות בכל תחומי החיים החל ממצבי לחץ דרך טראומות חדשות או ישנות, בדידות, פחד, חרדה, דיכאון, כעס, חוסר ביטחון עצמי, אשמה ועד מחלות פיזיות קשות. השיטה פותחה ע"י ד"ר באך, רופא בריטי כבר בשנת 1936. ד"ר באך, בקטריולוג, הומיאופת, מדען ודוקטור כבוד בפילוסופיה. ד"ר באך האמין כי יש להתייחס לאישיותו של האדם ומצבו הרגשי כדי לעזור בריפוי סימפטומים של מחלת הגוף. לטענתו, למצבו הנפשי של האדם יש השפעה גדולה על מצבו הפיזי וכך גם על תהליך החלמתו.

רפלקסולוגיה

החיפוש אחר איזון נפשי עתיק כימי ההיסטוריה האנושית. ההפרדה בין גוף ונפש הפכה למטושטשת וכיום, מעריכים כי איזון פיזי איננו נפרד מהנפשי. רפואה אלטרנטיבית, אשר הולכת ותופסת מקום חשוב בהנחלת חיזוק גוף לצד חיזוק נפש מועילה למטופלים רבים באין ספור מדינות. גם בארץ, גישות מובילות כדוגמת רפלקסולוגיה משפרות את איכות החיים תוך אספקת מענה אל מעבר למה שהרפואה הקונבנציונאלית מסוגלת להציע.

שיטת NLP

שיטת NLP נקלטה היטב בארץ אולם מסתבר שעדיין, לא מעט אנשים נוטים לבלבל בין שיטה זו לבין טכניקות אחרות. ניתן להגדיר את השיטה הזו בדרכים שונות אולם בגדול, זה שילוב של שיטת טיפול שיש לה גם עקרונות השאובים מאימון אישי. במידה מסוימת, זהו שילוב של אימון ביחד עם עקרונות השאובים מעולם הרפואה ובפרט - רפואה משלימה וכל זאת, בשילוב עקרונות פסיכולוגיים. NLP מציעה שיטת טיפול יחסית קצרת מועד אך עם זאת – בעלת השפעה עצומה.

אימון הוליסטי

לצורך קידום מטרות שונות בחיים, לא צריך בהכרח לעבור טיפולים שנמשכים על פני שנים ארוכות. באמצעות אימון הוליסטי, שיטה שידועה גם בשם קאוצ'ינג ניתן להצליח לקדם יעדים ומטרות בתוך פרק זמן יחסית קצר.

יצירת קשר

הברזל 11

בית הרופאים

כניסה B

קומה 6

חדר B-5

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם

Growth

להעברת הכרטיס למכשירך

סרקו אותי

קוד קיו אר שבסריקה מפנה לכרטיס זה

שתפו את הכרטיס שלי

וואטסאפ מהיר

נבנה ב❤️ ע"י צוות סיויקארד

2024 © כל הזכויות שמורות