לוגו יוסי גולד
לוגו

מכון גולד

מח אחד. קינסיולוגיה. בהנהלת יוסי גולד

קבוצת וואטסאפ לקבלת טיפים
חייגו אליי
וואטסאפ
פייסבוק
כנסו לאתר
תחומי טיפול

הגיע הזמן להתמודד מול הקושי, 

לשחרר ולהגיע לחיים טובים

פנים של גבר

יוסי גולד

צמחתי וגדלתי באדמות הלס של הנגב, בקיבוץ סעד. בגיל 4 איבדתי את אבי שנפטר ממחלה קשה וזה מלווה אותי בתהליך הלימוד הריפוי ובמהלך הטיפולים שאני מעביר. כבר בגיל צעיר, בגלל חוסר הטיפול ועיבוד האבל החלטתי לעזור לאנשים שעברו אובדן ולא עיבדו אובדן זה. את אהבתי לצומח, לפורח ולטבע קיבלתי בפרק זה של חיי, ואהבתי זו מלווה אותי עד היום שירותי הצבאי היה במסגרת חיל הנדסה קרבית. עם סיומו הלכתי לשנת שירות נוספת כמדריך טיולים בבית ספר שדה שבקיבוץ כפר עציון בגיל 26 נישאתי למרב, ולאחר שנתיים של טלטולי דרך קבענו את ביתנו בקיבוץ מירב שבגלבוע. ב-11 שנותיי בקיבוץ עבדתי בעיקר בחקלאות אורגנית ונורמטיבית.
הקשר שלי עם האדמה מלווה אותי לאורך כל חיי

קורסים וסדנאות

קורס בסיסי שלבים 1-4

מתאים למטפלים/לות, מורים/רות גננים/נות ולכל המתעניין הקורס מעניק כלים בסיסיים בשיטת מוח אחד- קינסיולוגיה. כלים אלו יעניקו ללומד שיטה טיפולית שלימה וכן יוסיפו עוד כלים לארגז הכלים של המטפל המורה והגנן. בשני בוקר קורס לנשים קורס נוסף לנשים בשלישי בערב ולגברים ביום שני בערב. ניתן לסדר דרך קרן השתלמות וגמול השתלמות במסלול אישי

קורס מתקדם שלבים 5-7

מתאים למי שסיים שלבים 1-4 ולמי שלמד כבר ורוצה לחזק את הכלים הטיפוליים שהוא למד (גם למי שלמד אצל מורה אחר) הקורס יתקיים ביום שלישי בבוקר

קורס איבחון מקצועי לפי תווי פנים

קורס לעזרה בהרכבת פרופיל להתאמה למקצוע ללימודים ולזוגיות בעזרת תווי פנים ביום רביעי בוקר 10 מפגשים של שלוש שעות. מתאים ליועצים, מאבחנים, שדכנים, מטפלים, יועצים זוגיים, ועוד.
נשמח לצרף מעיזים חדשים מפתיעים.

שיטת מח אחד

מוח אחד היא שיטה הוליסטית שנועדה להביא את האדם לחיים טובים ושלמים. השיטה רואה את האדם כמכלול של גוף,נפש, רוח, ומביאה להאחדה של כל מכלול האדם. מטרת השיטה היא להביא את האדם לחיות חיים של בחירה, ולא חיים של דפוסי התנהגות. חיים של מימוש עצמי ומימוש היכולות ולא חיים של מתח וכעסים.

לקוחות ממליצים

לוגו יוסי גולד

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם

Growth

יצירת קשר

יוסי גולד

050-5452628

שושנה פוליאקוב 6, ירושלים

 

ניתן לקבוע טיפול בישוב עופרה

להעברת הכרטיס למכשירך

סרקו אותי

קוד קיו אר שבסריקה מפנה לכרטיס זה

שתפו את הכרטיס שלי

וואטסאפ מהיר

2023 © כל הזכויות שמורות