Previous slide
Next slide

זקי לוי

יעוץ בטיחות אש לבניה ולעסקים

רב רשף בדימוס | ייעוץ הנדסי לבניה | ייעוץ בטיחות אש וחקירות

מעטפת שרותי יעוץ
חייגו אליי
וואטסאפ
פייסבוק
כנסו לאתר
אימייל

נעים להכיר

שמי זקי לוי, באמתחתי מעל 35 שנות ניסיון בתחום בטיחות אש בפרט ובטיחות בכלל.

כגוף מייעץ, אנו מספקים שירותי ייעוץ בטיחות אש וחקירות, ייעוץ הנדסי לבניה, מעטפת שירותי ייעוץ בטיחות אש, הובלה ותכנון פרויקטים, חקירת דליקות ועוד. אנו מומחים בעבודה מול הרשויות וקידום תהליכים אסטרטגיים לעסק/לפרויקט.

השירותים שלנו

בטיחות אש

*

כתיבת תוכניות

*

מעטפת שירותי יעוץ הנדסי

*

הובלה ותכנון פרוייקטים

*

עבודה מול רשויות

*

חקירת דליקות

*

הדרכת עובדים ומוסדות ציבור

*

עריכת סקרי סיכונים לבטיחות אש

*

הכנת תיק שטח/מפעל

 

paper
 מעטפת שירותי יעוץ הנדסי
כתיבת תוכניות
בטיחות אש
הובלה ותכנון פרוייקטים
עבודה מול רשויות
חקירת דליקות

חקירת דליקות ושריפות

צערנו הרב לא משנה כמה נמגן וכמה נבדוק את הסיכונים מראש- כל מבנה באשר הוא חשוף להיווצרות של דלקות ושרפות. זה יכול להיות כשל באחת ממערכות הבניין וזו יכולה יכולה להיות הצתה מכוונת אך בכדי להגיע למסקנה ולאתר את הגורם יש לבצע חקירה מעמיקה ומקצועית.
investigation

בטיחות אש - כל מה שחשוב לדעת

לשריפה המתרחשת בסביבת מגורים או בתוך מבנה יש השפעה גדולה משמעותית ולעיתים אף הרסנית על הבניין ועל דיירי הבניין. מעבר לנזקים ברכוש ולפגיעה האפשרית בגוף שריפה אף יוצרת זיהום אוויר ומסכנת את דיירי המבנה ואת השכנים לו. אנשי המקצוע בתחום בטיחות אש יודעים כיצד לזהות את גורם השריפה- אם החלה בגלל הצתה מכוונת, פגעי מזג אוויר קיצוניים או עקב תאונת אנוש או כשל באחת ממערכות הבניין. כמו כן אותם אנשי מקצוע ידעו להשתלט על השריפה בצורה היעילה המהירה והבטוחה ביותר עם כמה שפחות אבדות בגוף וברכוש. לא מספיק שהבניין בו אתם מתגוררים או בו אתם עובדים נבנה לפי תקנות בטיחות אש וקיבל את האישורים הנדרשים- חשוב שאתם בתור דיירים תקפידו על הנהלים והתקנות בכדי למנוע שריפות מיותרות.
department

כתיבת תוכניות הנדסיות

בכדי לקבל אישור אכלוס בבניין מגורים חדש ובכדי לקבל רישיון להפעלת עסק בבניין משחר חדש יש צורך בהכנת תוכנית בטיחות אש. תכנית בטיחות אש היא בעצם תכנית הנדסית המאושרת על ידי המהנדס המלווה את תהליך הבנייה של הבניין, ומוגשת לשירותי הכבאות וההצלה לצורך קבלת האישורים המתאימים לאכלוס הבניין. התכנית הינה חובה שכן היא מלווה את הבניין כבר מהרגע שמתכננים אותו ועד לרגע קבלת האישורים וייעשה בה שימוש במידה ותהיה התלקחות או שריפה בבניין ועל כוחות הכיבוי וההצלה יהיה צורך לטפל באירוע.
graphic-tool

מעטפת שירותי יעוץ הנדסי

כאשר בונים מבנה חדש בין אם הוא מיועד למגורים ובין אם הוא מיועד למסחר יש לקבל עליו את האישורים המתאימים- טופס ארבע המאשר אכלוס או רישיון עסק. בכדי לקבל את האישורים הללו חובה שתהיה לעסק תכנית בטיחות אשר מעודכנת הכוללת את התכנון של כל מערכי בטיחות אש שבמבנה וחובה על תכנית זאת להיות חתומה על ידי מהנדס.
fire-extinguisher

עריכת סקרי סיכונים לבטיחות אש

אחד מהתהליכים החשובים ביותר בזמן בניית מבנה חדש למגורים או למסחר או לערות סקר סיכוני אש. סקר סיכוני אש נועד לבדוק בצורה הכי טובה שניתן ולהעריך את הסיכונים המסוימים באותו המבנה טרם הבניה ובזמן הבנייה. חשוב לבצע את הסקר בתחילת תהליך הבניה של כל מבנה ומבנה אבל גם כאשר המבנה כבר הוקם שירותי הכבאות וההצלה מבצעים בדיקה שנתית במבנים קיימים ובמבנים ישנים בכדי לוודא שאכן הוקמו ונבנו לפי אותן דרישות.
analysing

הכנת תיק שטח מפעל

ההנחיות של שירותי הכיבוי וההצלה הארציים מחייבות חלק מהמבנים בארץ להציג תיק שטח ולאשר אותו ברשויות הרלוונטיות והנדרשות. לא כל המבנים בארץ דורשים הכנה והצגה של תיק שטח אבל ברגע שיש צורך באותו תיק- שמאגד את כל האישורים הנדרשים של כל הרשויות הרלוונטיות- יש צורך להכין אותו בצורה מדויקת ומקצועית לפני שמגישים אותו לאישור.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

להעברת הכרטיס למכשירך

סרקו אותי

קוד קיו אר שבסריקה מפנה לכרטיס זה

שתפו את הכרטיס שלי

2022 © כל הזכויות שמורות