תמונת נושא
circle2

זוהר בדשא  

עיצוב גינות וקירות ירוקים

 
שלחו מייל
חייגו אלינו
שלחו הודעה
העיצובים שלנו
פלורנס חנות אונליין
אודות זוהר בדשא

 ~אודות  זוהר בדשא~:

גינה משמעה – להכניס את הטבע הביתה וזוהי בעצם המומחיות שלנו.

גינה טבעית בשונה מגינה מלאכותית, היא דינאמית ומתפתחת עם השנים ומכאן החשיבות הרבה לתכנון המקדים.  זוהר בדשא בהנהלתו של כפיר – גנן ויוצר בנשמה, מתמחה בתכנון ועיצוב  גינות גג, גינות גן וגינות מרפסת \ פטיו. הרצון ליצור ולהעניק ללקוח חוויה ירוקה, מניעה אותי כל יום מחדש.

צמחיה מלאכותית

צמחיה מלאכותית בעידן המודרני, היא פתרון אידיאלי למקומות "אפורים" וחשוכים, שלא מתאפשרים בהם תנאי גידול מתאימים לצמחיה טבעית. מה גם, שהצמחיה המלאכותית היא אותנטית, מאוד מגוונת, איכותית, נאה למראה ובחלקה גם מתאימה לתנאי חוץ ואל נשכח, שאין צורך בטיפול ותחזוקה.

קירות ירוקים

קירות ירוקים מתחלקים לשניים, אופציה ראשונה היא קיר מצמחיה טבעית הבנוי מרצף של אדניות צפופות המותקנות על תשתית, שתולות בצמחיה ומחוברות למערכת ההשקיה, מה שדורש תנאי גידול ותחזוקה גבוהה. אופציה שניה היא קיר ירוק מלאכותי, פתרון אידיאלי ומקורי בעידן המודרני לחיפוי קירות פנים\חוץ. אין צורך בטיפול ותחזוקה, המראה מקנה תחושה נעימה וטבעית, למרות היותו מלאכותי. היתרון והייחודיות של זוהר בדשא, הינו מלאכת היצירתית בשזירת הצמחיה המגוונת על הקיר.

עץ ומתכת

צוות זוהר בדשא מבצעים עבודות עץ ומתכת מגוונת, דקים, פרגולות, גידור, ספסלים ואדניות.

דקורציה לקירות

תשוקה ליצירה ואהבה למקצוע, הניעו אותי ואת הצוות, להקים קו ייצור מיוחד לדקורציה אומנותית לקירות. כל המוצרים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים והכל נעשה במלאכת יד ובאהבה רבה.

Previous
Next

השאירו פרטים ואחזור אליכם תוך זמן קצר

Contact Us General DARK

להעברת הכרטיס למכשירך

סרוק אותי

qrcode_zohar badeshe

שתפו את הכרטיס שלי

לפרסום פוסט בפייסבוק עם שיוך כרטיס הביקור הדיגיטלי שלי לחצו כאן​

Facebook

כרטיס זה נבנה ע"י מערכת

2021 © כל הזכויות שמורות